Postprodukcja video

Zaawansowana post produkcja video

Odtwórz film na temat Mafox Vision - montaż wideo, edycja video i postprodukcja vide

Witaj w usługach zaawansowanej postprodukcji wideo. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług, aby ulepszyć i udoskonalić Twoje projekty wideo. Od korekcji kolorów i stabilizacji, po efekty specjalne i poprawę dźwięku, posiadam wiedzę i narzędzia, aby zrealizować Twoją wizję. 

Mattepainting / Object Removal/ Color Grading

Usunięcie z ujęcia przejeżdżających samochodów, kilkuosobowej ekipy filmowej, drona, siedmiometrowego kranu kamerowego oraz zaawansowana korekcja barwna ujęcia

Mattepainting / Object Removal/ Color Grading

Przykład video zaawansowanej postprodukcji obrazu z wykorzystaniem technik: Mattepainting / Object Removal / Color Grading 

Green Screen Keying / Day to Night / Fake Camera Movement

Samochód był zaparkowany na parkingu w dzień. Za oknem umieszczone zostało zielone tło w celu wykluczowania. W postprodukcji po wykluczowaniu zmieniono kolory imitujące noc, dodano ruch kamery i ujęcia nocnej drogi widzianej z pozycji jadącego samochodu. Dzięki temu na oryginalnym filmie jest wrażenie,że kierowca jedzie samochodem w nocy pomimo tego,że stał na parkingu w dzień. 

Green Screen Keying / Day to Night / Fake Camera Movement

Przykład video zaawansowanej postprodukcji video z wykorzystaniem technik: Green Screen Keying / Day to Night / Fake Camera Movement

Mattepainting / Pro Color Grading

Usunięcie płachty remontowej na budynku. Pomimo ujęcia z drona, z perspektywy, w ciągłym ruchu dzięki naszej zaawansowanej postprodukcji udało się na ujęciu video usunąć ogromną płachtę ze ściany budynku. W posptrodukcji została też zastosowana zaawansowana korekcja kolorów imitująca promienie słoneczne padające na budynek podczas zachodu słońca. 

Mattepainting / Pro Color Grading

Przykład video zaawansowanej postprodukcji video z wykorzystaniem technik: Mattepainting / Pro Color Grading

Object removal

Podczas nagrania hyperlapse na drodze było widać cień operatora z gimbalem w ręku. Dzięki zaawansowanej postprodukcji video udało się całkowicie usunąć cień z nagrania w ruchu. 

Object removal

Przykład video zaawansowanej postprodukcji video z wykorzystaniem technik: Object removal.

HDR VIDEO (Podwójna ekspozycja)

Standardowe nagranie na tle okien wyglądało tak, że było widać dobrze oświetlone twarze, ale za oknem była wypalona biała plama. Dzięki użyciu techniki HDR VIDEO z podwójną ekspozycją połączono w postprodukcji nagranie z dwóch ekspozycji tak,że doskonale widać zarówno twarze osób jak i to co znajduje się za oknem. 

HDR VIDEO

Przykład video zaawansowanej postprodukcji video z wykorzystaniem technik: HDR VIDEO

Przykład zaawansowanej stabilizacji Hyperlapse

Na masce samochodu był zamontowany aparat wykonujący zdjęcia poklatkowe.

Po złożeniu ujęć – wideo tak się trzęslo, że prawie nie nadawało się do użytku.

Jednak dzięki naszej profesjonalnej postprodukcji dotyczącej zaawansowanej stabilizacji video udało się tak wystabilizować ujęcie, że nie widać żadnych drgań obrazu!

Zaawansowana stabilizacja video

Przykład trudnej stabilizacji ujęcia wideo nagranego z hyperlapse jadącego samochodu.

Profesjonalna edycja i postprodukcja Twojego filmu

Oferuje szeroki zakres rozwiązań edycji wideo i postprodukcji, aby ulepszyć i udoskonalić Twoje projekty wideo. Moja wiedza i dbałość o szczegóły zapewniają jak najlepszy efekt końcowy dla każdego projektu.

01.

Doskonała Post produkcja

Oferuje wszechstronne rozwiązania postprodukcji filmowej, w tym zaawansowane efekty specjalne. Dbałość o szczegóły i doświadczenie w postprodukcji gwarantują doskonały efekt końcowy dla każdego projektu..

02.

Korekcja kolorów

Korekcja kolorów jest niezbędnym elementem procesu postprodukcji. Korzystam z zaawansowanych technik i narzędzi, aby zrównoważyć i ulepszyć kolory na Twoim materiale, tworząc wizualnie dobry produkt końcowy.

03.

Efekty specjalne

Dodaj trochę magii do swoich projektów wideo dzięki naszym usługom efektów specjalnych. Od eksplozji i ognia po realistyczne postacie CGI, posiadam wiedzę, aby stworzyć oszałamiające efekty wizualne, które zachwycą Twoją publiczność. Usługi efektów specjalnych skupiają się głównie na najtrudniejszej, czyli niewidocznej formie efektów specjalnych. Czy to chodzi o usuwanie niechcianych elementów, ludzi z kadru, zamianę logo czy tablic rejestracyjnych, czy usuwanie rusztowań z budynków. Posiadam umiejętności, aby stworzyć doskonałe efekty wizualne, które nie są zauważane przez widza.

04.

Poprawa dźwięku

Świetny dźwięk jest równie ważny jak świetne obrazy. Usługi poprawy dźwięku obejmują redukcję szumów, poprawę dialogu i projektowanie dźwięku. Upewnimy się, że Twój dźwięk jest czysty, wyraźny i doskonale zrównoważony.

Zamów usługę zaawansowanej postprodukcji wideo!

Moje profesjonalne usługi postprodukcji oferują szeroki zakres rozwiązań, aby ulepszyć i udoskonalić Twoje projekty wideo. Dzięki zaawansowanej postprodukcji, Twój projekt filmowy nabierze wyjątkowego charakteru i jakości. Niezależnie od tego, czy to korekcja kolorów, efekty specjalne czy doskonały dźwięk, Twój film zyska na profesjonalizmie.