O Mnie

Jestem profesjonalnym twórcą multimediów na internet. Oferuję szeroki zakres usług, które pomogą wzmocnić obecność Twojej marki w sieci. Specjalizuję się w tworzeniu filmów promocyjnych, animacji reklamowych, timelapse, stop-motion oraz zaawansowanej postprodukcji filmowej. Moje umiejętności i doświadczenie pozwalają mi poprawić jakość Twojego materiału wideo oraz dodać specjalne efekty VFX, jeśli tego potrzebujesz. Dodatkowo oferuję także fotografowanie wnętrz, produktów oraz krajobrazów. Tworzę również funkcjonalne strony internetowe oraz dostarczam treści multimedialne na social media.

Współpracowałem z wieloma renomowanymi firmami, dostarczając im wysokiej jakości multimedia na potrzeby ich kampanii reklamowych. Moja praca została doceniona przez klientów za profesjonalizm, kreatywność i wizję. Jestem zawsze gotów podjąć nowe wyzwania i pomagać moim klientom osiągnąć sukces w świecie internetu.

Pod marką Mafox Vision tworzę różnego rodzaju treści multimedialne przydatne w obszarach marketingu wideo, marketingu internetowego, marketingu treści, działań w mediach społecznościowych oraz skutecznej promocji firm.

Marcin Foszczka - Mafox Vision
Wysoki poziom kompetencji

Korzystając z moich usług zyskujecie nie tylko doświadczonego profesjonalistę, który będzie odpowiedzialny za promocję Waszej Firmy, ale także skracacie czas decyzyjny związany z internetową promocją, oszczędzając przy tym na kosztach agencji marketingowych lub stałym zatrudnieniu kilku osób do wykonywania tych zadań.

Tworzę różnego rodzaju multimedia z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu wypracowałem kompleksowe rozwiązania charakteryzujące się poniższymi atutami:

Wysoka jakość wykonania

Przykuwające uwagę nowoczesne, ciekawe i dynamiczne projekty

Dostosowanie do potrzeb

Szerokie możliwości produkcyjne oraz pełna elastyczność cenowa pomagają spełnić konkretne oczekiwania Klientów

Szeroki wachlarz usług

Oferuje większość usług multimedialnych przydatnych Twojej firmie

Optymalizacja kosztów

Angażuje tylko niezbędne zasoby wytwórcze co pozwala na optymalizację kosztów produkcji

Jako magister marketingu oraz pasjonat komputerów, nowoczesnej technologii i multimediów z zaciekawieniem obserwowałem wykorzystanie internetu w marketingu i technologiach audiowizualnych oraz transmisji obrazu i dźwięku.

Stąd też moja działalność związana z marketingiem internetowym w oparciu o multimedia czyli głównie video marketingiem tj. tworzeniem filmów i animacji dla firm z przeznaczeniem na internet, którą z czasem poszerzyłem o usługi fotograficzne i tworzenie stron internetowych.

Natomiast dzięki pracy zarówno jako starszy specjalista w dziale likwidacji szkód w Grupie PZU jak i pracy w Kancelarii Prawno-Podatkowej dane mi było poznać specyfikę biurowej pracy zespołowej zarówno w korporacji jak i w mniejszym przedsiębiorstwie.

ZAINTERESOWANIA

POSTPRODUKCJA VIDEO

VFX, Color Grading, Mattepainting, Korekcja jakości nagrań

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE AUDIOWIZUALNE

Możliwości wykorzystania szerokopasmowego internetu do przekazywania plików, transmisji live oraz zdalnie zarządzanych prezentacji multimedialnych
Odtwórz wideo

e-MARKETING /AI

Wykorzystanie AI w nowoczesnym marketingu internetowym (Social Media Marketing, Content Marketing, Video Marketing, Marketing Automation )

Tradycyjne sztuki walki

Ju – Jitsu Goshin Ryu, Taekwon-Do ITF, Shaolin Kung-Fu

FORMULARZ KONTAKTOWY:

  PODSUMOWANIE

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (mgr) – specjalność marketing
  • Znajomość rynku wideo i organizacji produkcji filmowej
  • Umiejętność montażu filmów i tworzenia animacji
  • Umiejętność zaawansowanej postprodukcji filmowej
  • Zainteresowanie nowoczesną technologią
  • Umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy technicznej
  • Kilkuletnia praca w korporacji ubezpieczeniowej
  • Doświadczenie w pracy biurowej i programach księgowych
  • Zdolności analityczne
  • Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy w branży filmowej
  • Komunikatywność
  • Pogodne usposobienie

  Z wykształcenia jestem magistrem marketingu oraz montażystą urządzeń elektronicznych, lecz przede wszystkim jestem pasjonatem nowoczesnych technologii i kreatorem treści multimedialnych.

  Przez lata zdobyłem rozległe doświadczenie w projektowaniu rozwiązań multimedialnych dla różnych branż.

  Nieustannie poszerzam swoje umiejętności, aby móc oferować klientom szeroki wachlarz usług związanych z efektywną promocją w internecie.

  Moją szczególną specjalnością jest zaawansowana postprodukcja filmowa oraz multimedia na internet. Prace dyplomowe z dziedziny internetowego marketingu wyposażyły mnie w niezbędną wiedzę, jak skutecznie wykorzystywać internet w działaniach promocyjnych.

  Dbam o spójny przekaz marketingowy, zgodny z identyfikacją wizualną marki w sieci.