Strony internetowe

Tworzymy estetyczne, atrakcyjne wizualnie, funkcjonalne oraz spełniające zadania informacyjne i wizerunkowe strony internetowe dla firm.

BRANŻOWE

Tworzymy strony dla wszystkich branż, dopasowane do identyfikacji wizualnej firmy i pasujące do charakteru prowadzonej działalności.

RESPONSYWNE 

Strony, które są poprawnie wyświetlane na każdym urządzeniu a także zoptymalizowane pod pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych.

Funkcjonalne strony www

Nasze strony są przyjazne dla użytkowników oraz dopasowane do potrzeb klientów.

Projektujemy serwisy www, które cechuje prostota obsługi, czyli możliwość samodzielnej,łatwej i intuicyjnej edycji treści stron oraz funkcjonalność dla użytkowników tj. czytelność,intuicyjne menu oraz poprawne i wygodne wyświetlanie strony na każdym urządzeniu stacjonarnym i mobilnym a także posiadające możliwość szybkiego dotarcia do potrzebnych informacji.

Optymalizacja SEO

Projekty stron www przygotowane pod pozycjonowanie.

Pomimo popularności social mediów nadal bardzo istotnym elementem pierwszego kontaktu klienta z firmą są strony internetowe.

Większość osób trafia na stronę firmową szukając potrzebnego produktu lub usługi w wyszukiwarce internetowej.

Dlatego wszystkie nasze projekty są odpowiednio zoptymalizowane i przygotowane pod kątem pozycjonowania w popularnych wyszukiwarkach internetowych tj.: GOOGLE, BING, YAHOO.

Oferujemy również usługę pozycjonowania 

FAQ (Frequently Asked Questions):
ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Koszt projektu działającej strony internetowej w oparciu o popularny system CMS (z panelem administracyjnym do samodzielnego zarządzania jej treścią) to 1200 zł netto

Opłata za wykonanie projektu jest jednorazowa natomiast koszt utrzymania strony na serwerze zależy od zaproponowanej przez nas bądź wybranej przez klienta firmy hostingowej i z reguły są to roczne opłaty.

Nie oferujemy usług hostingowych. Projektując stronę korzystamy z serwerów firm trzecich. 

Jest kilka firm hostingowych, które preferujemy i najczęściej z nich korzystamy podczas tworzenia stron ale na życzenie oferujemy możliwość projektowania strony bezpośrednio na wskazanym przez klienta hostingu.

Koszt utrzymania domeny i hostingu zależy od wybranej firmy hostingowej.

Koszt utrzymania domeny i hostingu zależy od wybranej firmy hostingowej i z reguły są to roczne opłaty.

Projekt strony internetowej jest tworzony bezpośrednio na już wybranym wcześniej,  opłaconym i działającym hostingu.

  • Wybieramy pasujący dla branży styl, który mógłby Państwu odpowiadać.
  • następnie po ustaleniu sposobu realizacji wystawiamy fakturę pro forma na całość zamówienia i przystępujemy do prac po wpłacie zaliczki wynoszącej 50% wartości zamówienia.

Zadbanie o teksty i multimedia (zdjęcia, grafiki, filmy, animacje)  na stronę internetową oraz ich koszt leży w gestii klienta. 

W przypadku braku materiałów multimedialnych oferujemy możliwość skorzystania z naszych pozostałych usług i ich odpłatnego wykonania. 

Możemy również samodzielnie wybrać pasujące do stylu strony materiały ze stocka z licencją do wykorzystania komercyjnego i zamieszczamy przykładowe zdjęcia/grafiki ze znakiem wodnym w projekcie. 

Po akceptacji projektu strony i opłaceniu faktury końcowej zostaną one podmienione na wersje bez znaków wodnych.

Czas tworzenia strony internetowej zależy od jej zaawansowania, jednak średni czas od zamówienia i przekazania wytycznych to ok. dwa tygodnie.

Tak, poprzez panel administracyjny systemu zarządzania treścią strony.

Często przy tworzeniu strony konieczny jest zakup dodatkowych licencji np. fotograficznych czy graficznych a ich koszt zależy od ograniczeń lub przeznaczenia np. może być inna cena licencji na internet, inna do druku, inna do odsprzedaży. 

Jednak w przypadku wybierania materiałów ze stocka, zakup wszystkich potrzebnych licencji jest już po naszej stronie a wszelkie kwestie praw autorskich dotyczących filmu są zawarte w umowie.

Podpisujemy umowę w której jest zawarta informacja,że zleceniobiorca ma pełne prawa autorskie majątkowe i przenosi je na rzecz zamawiającego do zamieszczenia wyłącznie na stronie internetowej, bez możliwości jakiegokolwiek innego wykorzystania użytych w projekcie licencjonowanych materiałów graficznych i zdjęć.

Przekazujemy gotowy projekt – w pełni działającą stronę zainstalowaną na wybranym serwerze. Nie przekazujemy materiałów źródłowych w żadnej postaci.

Po stworzeniu strony internetowej otrzymujecie Państwo poglądową wersję finalną bez możliwości edycji oraz ze znakami wodnymi na multimediach.

Następnie zatwierdzacie stronę lub nanosimy poprawki (trzy wersje poprawek w cenie). 

Po zatwierdzeniu finalnej wersji strony (z ewentualnymi poprawkami) wystawiamy fakturę końcową a po jej opłaceniu usuwamy wszelkie znaki wodne i przekazujemy dane do panelu administracyjnego.