Pozycjonowanie stron

Zajmiemy się kompleksową optymalizacją strony pod kątem wyszukiwarek internetowych i zwiększymy jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

Dzięki pozycjonowaniu strony w wyszukiwarkach internetowych zarówno lokalnie jak i globalnie informacja o konkretnej ofercie nie będzie ukryta w gąszczu informacji i podobnych stron na końcu wyników wyszukiwania,ale dzięki wysokiej pozycji powinna trafić do najbardziej zainteresowanych danym produktem lub usługą.

MafoxVision- pozycjonowanie stron

Czym jest optymalizacja SEO?

Najprościej ujmując jest to dopasowanie struktury i treści strony internetowej do wybranych słów kluczowych z jakich najczęściej korzystają użytkownicy wyszukujący produkty i usługi firm.

Strony mogą być pozycjonowane lokalnie np. słowo kluczowe +miasto – sklep motocyklowy kraków lub globalnie np. filmy dla firm

Przy poprawnym pozycjonowaniu strony internetowej będzie ona wyżej widoczna na liście bezpłatnych wyników wyszukiwania w indeksie wyszukiwarki i tym samym pomoże dotrzeć z ofertą do większej liczby potencjalnych klientów.

Analiza aktualnej widoczności strony

Sprawdzamy czy i na jakie słowa kluczowe strona jest widoczna w wyszukiwarkach internetowych oraz jakie witryny stanowią bezpośrednią konkurencję.

Dobór optymalnych słów kluczowych

Opierając się na danych statystycznych rekomendujemy oraz dobieramy wspólnie z klientem najbardziej optymalne słowa kluczowe najlepiej dopasowane do potencjalnych zapytań użytkowników.

Analiza techniczna strony

Analizujemy możliwości optymalizacji i parametry techniczne z punktu widzenia SEO dla aktualnej strony.
Analiza może wykazać,że aktualna strona internetowa wymaga kompleksowej przebudowy. 

Wdrożenie działań technicznych

Po przeanalizowaniu możliwości wprowadzamy działania optymalizujące bezpośrednio na stronie lub w przypadku konieczności tworzymy całkowicie nową witrynę zoptymalizowaną pod wybrane słowa kluczowe.

MafoxVision- SEO- dobór słów kluczowych

FAQ (Frequently Asked Questions):
ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Zakres cenowy pozycjonowania strony internetowej zależy min. od wartości domeny internetowej (min. jej historii) oraz konkurencyjności wybranych fraz (słów kluczowych).

Algorytmy wyszukiwarek nieustannie się zmieniają a ich proces działania jest objęty ścisłą tajemnicą. Z tego względu pozycjonowanie to proces ciągły i wymaga stałego działania w celu utrzymania efektów pozycjonowania.  

Na podstawie informacji o firmie i jej aktualnej oferty proponujemy pasujące dla branży frazy i ustalamy szczegóły współpracy.

Zawieramy umowę na wybraną ilość miesięcy prowadzenia prac związanych z pozycjonowaniem plus płatność za efekt od  każdego z wypozycjonowanych słów kluczowych.

Po ustaleniu szczegółów dotyczących pozycjonowania wystawiamy fakturę za rozpoczęty miesiąc prowadzenia prac związanych z serwisem www i po jej opłaceniu przystępujemy do prac.

Na 7 dni przed zakończeniem miesiąca wystawiamy fakturę zbiorczą za osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google na każdą z wybranych fraz.

Właścicielem dzieła tj. jego autorem np. filmu/utworu muzycznego/rzeźby itp. jest zawsze osoba/team wykonująca swoje dzieło,ale można przenieść autorskie prawa majątkowe czy licencję na utwór.

Często w produkcji filmu konieczny jest zakup dodatkowych licencji (np. graficznych,muzycznych,lektorskich) a ich koszt zależy od ograniczeń lub przeznaczenia np. może być inna cena licencji na internet , inna do telewizji regionalnej, ogólnokrajowej itp.

Jednak zakup wszystkich potrzebnych licencji jest już po naszej stronie a wszelkie kwestie praw autorskich dotyczących filmu są zawarte w umowie.

Podpisujemy umowę w której jest zawarta informacja,że zleceniobiorca ma pełne prawa autorskie majątkowe i przenosi je na rzecz zamawiającego na określone pole eksploatacji np. na Internet.

Pierwsze wyniki powinny pojawić się już w pierwszym miesiącu prowadzonych działań jednak czy to nastąpi zależne jest od zmiennych algorytmów wyszukiwarek oraz równoczesnych działań konkurencji, więc  nie da się jednoznacznie określić konkretnego terminu w którym strona osiągnie wyższy wynik.

  • Po zrealizowaniu filmu otrzymujecie Państwo wersję finalną zabezpieczoną znakami wodnymi (na obrazie i dźwięku). Następnie zatwierdzacie film lub nanosimy poprawki (trzy wersje poprawek (renderów) w cenie).
  • Po zatwierdzeniu finalnej wersji filmu (z ewentualnymi poprawkami) wystawiamy fakturę końcową, a po jej opłaceniu, przesyłamy zatwierdzony plik z filmem w wysokiej jakości bez znaków wodnych.

Przekazywany jest raport zmian pozycji słów kluczowych w wyszukiwarkach oraz omawiane są ogólne założenia dotyczące optymalizacji strony.  

Natomiast szczegóły prowadzonych działań stanowią informację handlową i są objęte tajemnicą a wystarczającą rekomendacją do podjęcia dalszej współpracy jest osiągnięty efekt. 

W przypadku pozycjonowania strony budowanej przez nas jesteśmy w posiadaniu wszelkich informacji niezbędnych do analizy i administrowania optymalizacją strony.

W przypadku stron tworzonych przez firmy zewnętrzne potrzebny będzie dostęp do ftp serwera na którym jest strona oraz do jej panelu administracyjnego.