Fotografia wnętrz

Dobra fotografia wnętrz pozwoli wyraziście przedstawić indywidualny charakter obiektu oraz wydobyć piękno z każdego wnętrza wywołując u odbiorcy pozytywne emocje.

Oferta fotografii wnętrz kierowana jest do firm wszystkich branż, które potrzebują uwydatnić walory obiektów komercyjnych w tym lokali usługowych,restauracji,hoteli,hal produkcyjnych oraz innych miejsc, które wymagają profesjonalnej prezentacji.

MafoxVision - fotografia wnętrz
MafoxVision - fotografia wnętrz

Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów.

przysłowie chińskie

Profesjonalna fotografia wnętrz wyróżni Twoją ofertę na tle konkurencji.

Potencjalni klienci wybierając min. hotel, restauracje, salon fryzjerski czy inne tego typu usługi spośród licznych ofert na internecie często podejmują decyzję na podstawie zdjęć i wybierają te na których wnętrza prezentują się najbardziej atrakcyjnie. Dlatego niezwykle ważne jest aby zdjęcia na stronie internetowej prezentowały się okazale i uchwyciły klimat danego obiektu.

MafoxVision-zdjęcia wnętrz
MafoxVision-zdjęcia wnętrz

Dopasowana oferta

Oferta fotografii wnętrz dopasowana do potrzeb klienta w zależności od fotografowanego wnętrza / obiektu. 
Fotografia wnętrz apartamentów,hoteli, restauracji, hal produkcyjnych.

Wysoka jakość wykonania

Zdjęcia wnętrz wykonujemy z najwyższą starannością próbując w jak najlepszy sposób oddać klimat fotografowanego obiektu. Fotografie są poddawane procesowi postprodukcji.

Szybka realizacja zlecenia

Na sesję zdjęciową wnętrza najczęściej rezerwujemy kilka godzin a obrobiony materiał staramy się oddać w możliwie jak najkrótszym terminie.

Niski koszt usługi

Dzięki wypracowanemu systemowi oferowana fotografia wnętrz nie wymaga dużych nakładów sprzętowych i tym samym możemy zaproponować relatywnie niski koszt usług.

MafoxVision - fotografia wnętrz
MafoxVision - fotografia wnętrz

FAQ (Frequently Asked Questions):
ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Standardowo jest to 300 zł netto za wykonanie sesji do 10 zdjęć wnętrza danego obiektu.

W przypadku dodatkowych zamówień cena jest ustalana indywidualnie a zakres cenowy zależy od ilości zdjęć i związanego z tym czasu pracy przeznaczonego na całość prac wymaganych na wykonanie zdjęć i późniejszą ich postprodukcję.

  • wybieramy dogodny termin i ustalamy sposób realizacji i konieczne przygotowanie wnętrza do sesji
  • Po ustaleniu sposobu realizacji wystawiam fakturę pro forma na całość zamówienia i przystępuje do prac po wpłacie zaliczki wynoszącej 50% wartości zamówienia

Zwykle rezerwujemy jeden dzień (kilka godzin) na sesję zdjęciową i do 7 dni na postprodukcję i przekazanie gotowego pliku ze zdjęciami.

W przypadku zamówienia usługi fotografii wnętrz – przedmiotem zamówienia jest wyłącznie wykonanie zdjęć wnętrza danego obiektu. Wszelkie dodatkowe możliwości dostępne w naszej ofercie wymagają odrębnego zamówienia.

Właścicielem dzieła tj. jego autorem np. zdjęcia/filmu/utworu muzycznego/rzeźby itp. jest zawsze osoba/team wykonująca swoje dzieło,ale można przenieść autorskie prawa majątkowe czy licencję na utwór.

Podpisujemy umowę w której jest zawarta informacja, że zleceniobiorca ma pełne prawa autorskie majątkowe i przenosi je na licencji niewyłącznej, obowiązującej bezterminowo na wszelkich polach eksploatacji na rzecz zamawiającego.

Przedmiotem zamówienia jest gotowy produkt.

Nie przekazujemy materiałów źródłowych w żadnej postaci (w tym cyfrowych negatywów – plików RAW itp.) 
Przekazujemy wyłącznie produkt końcowy, którym są gotowe zdjęcia w formacie JPEG do użytku elektronicznego lub w formacie TIFF do wydruku.

  • Po zrealizowaniu sesji i postprodukcji zdjęć otrzymujecie Państwo do zaakceptowania zdjęcia poglądowe w małej rozdzielczości ze znakami wodnymi.
  • Po zatwierdzeniu obrobionych zdjęć wystawiamy fakturę końcową a po jej opłaceniu, przesyłamy plik ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości.